برو بالا
   1398 دوشنبه 22 مهر
اخبار
مرکز توزیع کرمانشاه طی روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 8 و 1398/7/9 میزبان مدیر محترم فروش، جناب آقای نصرالله زاده بود. ایشان ضمن بازدید از مرکز کرمانشاه با برگزاری جلسه، عملکرد فروش این مرکز رامورد ارزیابی قرار داده و با بررسی موانع وترسیم چشم انداز، نسبت به دستیابی به اهداف مدنظر شرکت پخش هجرت، رهنمودهای ارزشمندی را ارائه نمودند.
براساس برنامه های آموزشی از پیش تدوین شده ، دوره آموزشی MBA و خودشناسی براساس مدل DISC در مرکز توزیع شیراز برگزار گردید .
برای چندمین سال متوالی ، سبد کامل لوازم التحریر تهیه و به افراد واجد شرایط در شهرستان زاهدان اهداءگردید.
مصادف با روز آتش نشانی و ایمنی ، مانور آموزشی اطفای حریق و آشنایی با نحوه صحیح استفاده از کپسول های آتش نشانی با حضور پرسنل مرکز توزیع ارومیه و با تدریس آقای مهدی فرج زاده از کارکنان محترم سازمان آتش نشانی ، در این مرکز برگزار شد .
پروژه بارکد مرکز توزیع اهواز راه اندازی و به بهره برداری رسید .
در روزهای ۶و ۷ تیرماه ۹۸، جناب آقای سعید تقوی از همکاران پرتلاش مرکز توزیع بابل و از ورزشکاران باسابقه و حرفه ای در رشته کوهنوردی ، در اقدامی ستودنی ، برای دوازدهمین بار به قله ۵۶۱۰ متری دماوند صعود کرد و پرچم هجرت را بر فراز بلندترین قله ایران به اهتزاز درآورد.
با عنایت به اهمیت بررسی عملکرد مراکز در حوزه های مختلف فروش،مالی و توزیع ، مدیریت محترم عامل شرکت پخش هجرت جناب آقای دکتر بهرامی نوید و هیئت همراه در روز سه شنبه چهارم تیرماه سال جاری از مرکز کرمان بازدید بعمل آوردند.
دراین دوره که با حضور پرسنل واحدمالی شرکت پخش هجرت و با تدریس مدیر حسابرسی داخلی جناب آقای یعقوب زاده در دفترمرکزی برگزار شد ، به بررسی و تشریح قانون مالیاتهای مستقیم ، نحوه رسیدگی به آنها و دسترسی به اطلاعات مالیاتی در فضای مجازی پرداخته شد .
با توجه به ضرورت نظارت بر عملکرد مراکز توزیع و ارزیابی فعالیت آنها مدیر محترم عامل شرکت پخش هجرت جناب آقای دکتر بهرامی بهمراه معاونین محترم و مدیران محترم ستادی در روز سه شنبه مورخ ۹۸۰۳۲۱در مرکز توزیع بابل حضور یافته و از این مرکزبازدید بعمل آوردند .
مرکز بابل در ارزشیابی سالانه شرکت های دارویی استان مازندران در سال 1397 با کسب 1147 امتیاز ، حائز رتبه برتر گردید .
برای سومین سال پیاپی مرکز مشهد بالاترین نمره ارزشیابی و رتبه اول را در بررسی های دانشگاه علوم پزشکی مشهد کسب نمود. به همین لحاظ لوح یادبودی به مدیر محترم مرکز جناب آقای رئوف و مسئول محترم فنی داروئی فنی -آقای دکتر نامجو ، در روز پنجشنبه مورخ 97/12/23 در جلسه ستاد توزیع دارواهدا گردید .
نظربه اینکه پرسنل هر سازمان گرانبهاترین سرمایه آن سازمان محسوب میشود و به منظور حفظ و صيانت همکاران و پيشگيري ، تشخيص ، درمان بيماريهاي مرتبط با شغل و غير شغلي، مطابق دستورالعمل معاينات ادواري شرکت و دستورالعمل سنجش سلامت کارکنان ، كلیه پرسنل شركت پخش هجرت تحت معاينات ادواري قرار گرفتند.
روز یکشنبه مورخ 28/11/97 همایش بزرگ انجمن شرکتهای صنعت پخش گیلان با حضور مدیران و سرپرستان فروش و مالی شرکتهای پخش داروئی و غذایی استان گیلان برگزار گردید.
قدم نو رسیده مبارک .
پروژه راه اندازی سیستم بارکد کالا انبار مرکز توزیع تهران غرب در تاریخ بیستم لغایت بیست و پنجم دی ماه عملیاتی گردید .